Kalendář

Plán akcí ZBK MSK - 2018

Plán akcí SZBK ČR - 2018

Název AKCE Termín Místo Pořadatel Rozhodčí Propozice
Zkoušky NZŘ (5) So - 20.1.2018
So - 20.1.2018
Spáleniště 03 ZBK Svoboda Michal ZLP(C)
Zkoušky IPOR (4) Pá - 2.2.2018
Pá - 2.2.2018
Spáleniště 11 ZBK Štibora Květoslav RH-L BRH-L ARH-L E
Zkoušky IPOR (6) Pá - 2.2.2018
Pá - 2.2.2018
Hřebečná, Abertamy 05 ZBK Babička Vilém RH-L BRH-L ARH-L E
Zkoušky NZŘ (4) Ne - 18.2.2018
Ne - 18.2.2018
Rejvíz 13 ZBK Labíková Edita ZLP1
Zkoušky NZŘ (6) So - 3.3.2018
So - 3.3.2018
Hradec Králové 08 ZBK Dlouhá Luciehosp. Klemšová Eva ZTV1ZZZ
Zkoušky NZŘ (6) So - 3.3.2018
Ne - 4.3.2018
Břeclav 11 ZBK Svoboda Pavel ZZP(C)
Zkoušky NZŘ (12) So - 31.3.2018
So - 31.3.2018
Kunratice 01 ZBK Dlouhá LucieStaňková Kateřinahosp. Knolová Lenka ZZZZTV1
Pohár výcvikářů (9) So - 14.4.2018
So - 14.4.2018
Pelhřimov - Obalovna 10 ZBK Katrev PetrMachová Šárka ZZP1
Výběrový závod na MČR ZP (CACT) (13) So - 21.4.2018
So - 21.4.2018
01 ZBK Staňková KateřinaDlouhá LucieKlarnerová Judita ZZP3
Pohár terénní (9) So - 28.4.2018
So - 28.4.2018
Jičín 09 ZBK Svoboda Pavel Labíková Edita ZTV1
Zkoušky IPOR (8) So - 28.4.2018
So - 28.4.2018
Kunratice 01 ZBK Sedlák Daniel RH-T BRH-T ARH-T E
Zkoušky NZŘ (10) So - 28.4.2018
So - 28.4.2018
Chomutov - Březenecká 06 ZBK Katrevová IvetaKatrev Petr ZZZZTV1ZZS1
Zkoušky NZŘ (11) Ne - 29.4.2018
Ne - 29.4.2018
Hodonín 11 ZBK Svoboda PavelČmejrek Zdeněk ZZZZZP1ZTV1
Přezkoušení na ATESTY GŘ HZS (2) Ne - 29.4.2018
Ne - 29.4.2018
Blahuňov 06 ZBK Babička VilémKatrev Petr ZZP2ZTV2
Intercup Humanity (CACT) (72) Pá - 4.5.2018
Ne - 6.5.2018
Spáleniště 03 ZBK RH-T BRH-FL BRH-F B
Zkoušky NZŘ (6) So - 5.5.2018
So - 5.5.2018
Bystřička 14 ZBK Svoboda Pavel ZTV2
Zkoušky NZŘ (6) Ne - 6.5.2018
Ne - 6.5.2018
Bystřička 14 ZBK Svoboda Pavel ZZZZTV1
Zkoušky NZŘ (12) So - 12.5.2018
So - 12.5.2018
Blahuňov 06 ZBK Machová ŠárkaStaňková Kateřina ZZZZTV1
Zkoušky IPOR (4) Ne - 13.5.2018
Ne - 13.5.2018
Blahuňov 06 ZBK Babička Vilém RH-T ARH-T ERH-FL ERH-F E
Zkoušky IPOR (7) Ne - 13.5.2018
Ne - 13.5.2018
Vítkov, 749 01 13 ZBK Štibora Květoslav RH-FL BRH-FL ARH-FL E
Pohár Prezidenta SZBK ČR (CACT) (8) So - 26.5.2018
So - 26.5.2018
Chbany 06 ZBK Machová ŠárkaKatrevová IvetaKatrev Petr ZZP3
Junior Cup (3) So - 26.5.2018
So - 26.5.2018
Chbany 06 ZBK Babička Vilém RH-T ERH-FL ERH-F E
Zkoušky NZŘ (3) So - 26.5.2018
So - 26.5.2018
Červená Řečice (Plochy u Letny za Pelhřimovem) 07 ZBK Dlouhá Lucie ZTV2
Zkoušky IPOR (5) Ne - 27.5.2018
Ne - 27.5.2018
Tovačov 12 ZBK Babička Vilém RH-T ARH-T ERH-FL BRH-FL ARH-FL E
Pohár plemen (46) So - 2.6.2018
So - 2.6.2018
11 ZBK Babička VilémČmejrek ZdeněkSvoboda Pavel ZZP1ZTV1
Výběrový závod MS FCI družstev (8) Ne - 3.6.2018
Ne - 3.6.2018
Žatec 06 ZBK Babička Vilém
Zkoušky NZŘ (2) Ne - 3.6.2018
Ne - 3.6.2018
Nová Živohošť 01 ZBK Labíková Edita ZVP1
IRO Modul 2 St - 6.6.2018
Ne - 10.6.2018
Žatec
Zkoušky IPOR (8) So - 9.6.2018
So - 9.6.2018
Hejnice 07 ZBK Babička Vilém RH-T ARH-T ERH-FL ARH-FL E
Výběrový závod MS FCI družstev Ne - 10.6.2018
Ne - 10.6.2018
Žatec 06 ZBK Babička Vilém
Příprava na ATESTY IRO, GŘ ZHS a PJ (1) St - 13.6.2018
Ne - 17.6.2018
Spáleniště 01 ZBK Staňková KateřinaDlouhá Lucie RH-T BRH-FL BZTV2ZZP2
Bohemia cup RH-FLB (CACT) (2) So - 16.6.2018
So - 16.6.2018
Hejnice 07 ZBK RH-FL B
Zkoušky NZŘ So - 23.6.2018
So - 23.6.2018
Tovačov 12 ZBK Labíková Edita ZZZZTV1
Zkoušky IPOR (9) Ne - 24.6.2018
Ne - 24.6.2018
Chomutov - Březenecká 06 ZBK Babička Vilém RH-T BRH-T ARH-T ERH-FL BRH-FL ARH-FL E
Bohemia cup RH-FB (CACT) So - 30.6.2018
So - 30.6.2018
13 ZBK RH-F B
Bohemia cup RH-TB (CACT) (2) So - 30.6.2018
So - 30.6.2018
ZKO Třebovice 13 ZBK RH-T B
Zkoušky NZŘ (8) St - 4.7.2018
St - 4.7.2018
Spáleniště 01 ZBK Čmejrek Zdeněk ZZP1ZTV1ZZS1
Zkoušky NZŘ (6) Pá - 6.7.2018
Pá - 6.7.2018
Spáleniště 01 ZBK Staňková Kateřinahosp. Klemšová Eva ZZP2
Zkoušky NZŘ (3) Pá - 6.7.2018
Pá - 6.7.2018
Spáleniště 01 ZBK Dlouhá Luciehosp. Knolová Lenka ZTV2
Bohemia cup RH-WB (CACT) So - 7.7.2018
So - 7.7.2018
01 ZBK RH-W BRH-W ARH-W E
Zkoušky NZŘ (1) Ne - 8.7.2018
Ne - 8.7.2018
Všechlapy 06 ZBK Katrev Petr ZVP1
Zkoušky NZŘ Út - 10.7.2018
Út - 10.7.2018
Spáleniště 01 ZBK Svoboda Michal ZVP2
Zkoušky NZŘ (2) So - 14.7.2018
So - 14.7.2018
Všechlapy 06 ZBK Dlouhá Lucie ZVP2
Eurocup RH-W (CACT) So - 21.7.2018
So - 21.7.2018
11 ZBK Babička Vilém RH-W BRH-W ARH-W E
Český pohár ZVP (CACT) (1) So - 28.7.2018
So - 28.7.2018
Přední Výtoň 03 ZBK Svoboda MichalDlouhá Lucie ZVP3ZVP2ZVP1
Zkoušky NZŘ (2) Ne - 29.7.2018
Ne - 29.7.2018
Kunratice 01 ZBK Machová Šárka ZTV(C)
Mistrovství světa FCI družstev Čt - 23.8.2018
Ne - 26.8.2018
Žatec 06 ZBK Babička Vilém
Český pohár ZTV (CACT) (10) So - 25.8.2018
So - 25.8.2018
14 ZBK Svoboda PavelSvoboda Michal ZTV3
Český pohár ZP (CACT) (1) So - 1.9.2018
Ne - 2.9.2018
02 ZBK Katrevová Iveta Staňková Kateřina Labíková Edita ZZP3
Mistrovství ČR IZS Pá - 7.9.2018
Ne - 9.9.2018
Spáleniště
Pohár města Hluboká nad Vltavou Pá - 28.9.2018
Pá - 28.9.2018
Hluboká nad Vltavou 03 ZBK Čmejrek ZdeněkDlouhá Lucie Katrevová Iveta ZZP1
Mistrovství SZBK ČR (CACT) Pá - 5.10.2018
Ne - 7.10.2018
Spáleniště 03 ZBK Staňková KateřinaČmejrek ZdeněkSvoboda Pavel Babička Vilém ZZP3
Zkoušky NZŘ (1) So - 6.10.2018
So - 6.10.2018
Blahuňov 06 ZBK Machová Šárka ZZZZZP1
Memoriál Oldy Dvoroka (1) So - 13.10.2018
So - 13.10.2018
13 ZBK Šabacký Pavel RH-FL B
Zkoušky NZŘ (1) So - 20.10.2018
So - 20.10.2018
Blahuňov 06 ZBK Katrevová Iveta ZZP2
Školení rozhodčích SZBK ČR (1) So - 24.11.2018
So - 24.11.2018
Žatec 06 ZBK Babička Vilém